thumbnail text

Океан Ельзи - Rendez-Vous

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Rendez-Vous - третій сингл восьмого альбому ОЕ "Земля"
Режисер, ідея відео - Mike Bruce (Майк Брюс)
Оператор - Salvador Lleo De La Fe (Сальвадор Ллєо Де Ла Фе)
Режисер монтажу - Олександр Будений (Masha&Medved)
Художник - Ілля Верхман
Художник по костюмам - Руслан Хвастов
Продакшн-хаус - PSB Films
Пост-продакшн - Masha&Medved
(postproduction supervisor - Данило Золотаренко, арт-директор - Володимир Друзенко)
Лінійний продюсер - Алла Бєлая
Виконавчі продюсери - Арнольд Кременчуцький («PSB Films»), Белла Рябушкіна («PSB Films»), Віталій Климов («Укрфільмтрест»)

Ідея відео виникла у режисера Майка Брюса під час зйомок навесні 2013 року у Києві кліпу на пісню "Стріляй". За основу було взято тему зі славетної "Бондіани".
Історія стала, фактично, єдиним сюжетом, який об'єднав дві композиції. Проте події у відео "Rendez-Vous" відбуваються на три місяці раніше, ніж у кліпі "Стріляй" та є такою собі алюзією на фільми про славетного агента Бонда.
Зважаючи на поєднання сюжетів кліпів "Стріляй" та "Rendez-Vous", нове відео є класичним пріквелом історії, яку музиканти розповіли трохи раніше.

Сама ж пісня Rendez-Vous, як зазначав Святослав Вакарчук, присвячена справжній історії кохання. «Є одна людина в нашому житті, завдяки кому ми стали відомими - продюсер Віталій Климов, який колись запросив групу «Океан Ельзи» до Києва, зняв нам перший кліп... А потім у нього сталася бурхлива історія кохання, він настільки відійшов від групи, що нам довелося залишитися без продюсера. І пісня «Рандеву» присвячена цій історії кохання», - розповів Святослав під час презентації альбому «Земля» у травні цього року.
///
Идея видео возникла у режиссера Майка Брюса во время съемок весной 2013 года в Киеве клипа на песню "Стреляй". В основе новой работы - тема знаменитого цикла фильмов о Бонде.
История стала фактически единым сюжетом, который объединил две композиции. Однако события в видео "Rendez - Vous" происходят тремя месяцами ранее, чем в клипе " Стреляй". Поэтому новое видео является классическим приквелом истории, которую музыканты рассказали чуть раньше.
Сама же песня Rendez - Vous как отмечал Святослав Вакарчук, посвященная реальной истории любви. «Есть один человек в нашей жизни, благодаря кому мы стали известными - продюсер Виталий Климов, который когда-то перевез группу «Океан Ельзи» в Киев, снял нам первый клип ... А потом у него произошла бурная история любви, он настолько отошел от группы, что нам пришлось остаться без продюсера. И песня «Рандеву» посвящена этой истории» , - рассказал Святослав во время презентации альбома "Земля" в мае этого года.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.